Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeskočit na hlavní obsah

Krize? Může potkat i vás… o krizové intervenci v hotelu Olšanka

Občanské sdružení Remedium Praha pořádá 30. – 31. října v hotelu Olšanka konferenci o krizové intervenci. Akce se koná pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a zástupkyně starostky městské části Praha 3 Miroslavy Oubrechtové.

V hotelu Olšanka se bude přednášet a diskutovat o komunitní psychiatrii, vzdělávání v krizové intervenci, práci se specifickými cílovými skupinami nebo etice v rámci poskytování krizové pomoci.

Zájemci budou mít možnost navštívit i workshopy a interaktivní semináře na téma práce s dětmi a dospívajícími, domácí násilí, dítě v krizi na telefonu, sebevražední klienti či senioři a krize v roce aktivního stárnutí.

Odborným programem budou provázet zkušení pracovníci z oblasti krizové pomoci s dlouhodobou praxí na lince důvěry, v krizovém centru nebo v terénních krizových službách.

Podrobný program a více informací na www.remedium.cz.

 

Výpis všech článků

Další zprávy

Teen_MG_2785

Po sedmileté rekonstrukci otevírá nízkoprahový klub Teen Challenge nové prostory

29. 10. 2012
Dynove_slavnosti_1

Dýňový Halloween na Jiřáku

29. 10. 2012
svm_svatomartin_husa

Velkolepý příjezd svatého Martina na Jiřák

29. 10. 2012
Další zprávy
Login