Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Krize? Může potkat i vás… o krizové intervenci v hotelu Olšanka

Občanské sdružení Remedium Praha pořádá 30. – 31. října v hotelu Olšanka konferenci o krizové intervenci. Akce se koná pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a zástupkyně starostky městské části Praha 3 Miroslavy Oubrechtové.

V hotelu Olšanka se bude přednášet a diskutovat o komunitní psychiatrii, vzdělávání v krizové intervenci, práci se specifickými cílovými skupinami nebo etice v rámci poskytování krizové pomoci.

Zájemci budou mít možnost navštívit i workshopy a interaktivní semináře na téma práce s dětmi a dospívajícími, domácí násilí, dítě v krizi na telefonu, sebevražední klienti či senioři a krize v roce aktivního stárnutí.

Odborným programem budou provázet zkušení pracovníci z oblasti krizové pomoci s dlouhodobou praxí na lince důvěry, v krizovém centru nebo v terénních krizových službách.

Podrobný program a více informací na www.remedium.cz.

 

Výpis všech článků

Další zprávy

Teen_MG_2785

Po sedmileté rekonstrukci otevírá nízkoprahový klub Teen Challenge nové prostory

29. 10. 2012
Dynove_slavnosti_1

Dýňový Halloween na Jiřáku

29. 10. 2012
svm_svatomartin_husa

Velkolepý příjezd svatého Martina na Jiřák

29. 10. 2012
Další zprávy
Login