Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Dýňový Halloween na Jiřáku

Ve středu 31. října vypukne od 11 hodin na náměstí Jiřího z Poděbrad dýňová party, kde o strašidelné kostýmy nebude rozhodně nouze.

134404_55559_Dynove_slavnosti_1.jpg

Poslední říjnový den bude patřit nejen všem strašidlům a duchům, ale i milovníkům dýňových pokrmů. Jen namátkou se budou servírovat dýňové slané koláče, zavařené dýně, dýňový sirup nebo dýňová polívka.

Farma Dýňový svět ozdobí svými dekoracemi okolí kostela Nejsvětějšího srdce Páně, kolem něhož se povede lampionový průvod, v němž děti projdou „Strašidelnou stezkou duchů“. Pestrý program myslí hlavně na ty nejmenší, pro něž je připravena výroba lampiónů, dlabání a malování dýní nebo strašidelné malování na obličej. K pobavení zahraje živá muzika Andraže Poliče nebo Pavla Rohleny, na motivy knížky Žižkovské strašidelno návštěvníci můžou shlédnout divadlo 2 Buchet.

Konečnou tečkou za halloweenským odpolednem bude noční projekce v Bio Oku od 23 hodin, kam poputují vydlabané dýně na večer hororových kraťasů.

Výpis všech článků

Další zprávy

svm_svatomartin_husa

Velkolepý příjezd svatého Martina na Jiřák

29. 10. 2012
konference_MG_2811

Jak to v těžkých chvílích nevzdávat už dvacet let učí Remedium

31. 10. 2012
TCH_MG_2903

Děti a pracovníci z Teen Challenge slavnostně předvedli nové prostory svého centra

31. 10. 2012
Další zprávy
Login