Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Zajděte na super kafe do Atria

Cílem Báry, Ivety a Beáty bylo najít příjemný prostor, kde by mohly pořádat akce a potkávat se se sousedy. Otevřely proto kavárnu v žižkovském Atriu.

Jsme tři kolegyně, sousedky a dlouholeté kamarádky a za poslední tři měsíce se nám život obrátil na ruby. Místo dovolených jsme jako všichni trávily léto ve svých domovech. Tím naším je Žižkov a nám došlo, jak málo známe tuhle zajímavou čtvrť i své sousedy. Chtěly jsme začít sdílet zájmy, vzájemně se inspirovat, něco si předávat — zkrátka žít komunitně. A náhoda tomu chtěla, že Atrium v Čajkovského ulici právě hledalo nové provozovatele kavárny.

Náš sen se tak začal pomalu stávat skutečností. Chceme tu vytvořit místo pro setkávání a především sdílení. Místo s tou správnou atmosférou, kde se budeme bavit a inspirovat. Místo, kam si lidé budou moci zajít na pokec, randíčko, koncert nebo přednášku, ale i místo, kde se dá relaxovat a načerpat novou energii. Chceme vytvořit komunitu zákazníků, kteří přijmou naši kavárnu za svou vlastní, stanou se jejími ambasadory a budou aktivně vyhledávat její program a dále jej sdílet. Naší hlavní (a vůbec ne tajnou) ingrediencí je nadšení a neutuchající vášeň. Pro své hosty chceme dělat super kafe, servírovat luxusní koláče a domácí pomazánky, čepovat pivo s tím správným řízem i nalévat čistého a především skvělého vína.

Během platných omezení vás rádi obsloužíme u výdejního okénka. Otevírací doba se bude dále vyvíjet podle situace a najdete ji na adrese atriumzizkov.cz.

Sdílet:

Kafe Atrium

02. 01. 2021

Login