Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Student Cup představil technické profese a rozdával ceny

Další ročník sportovně-vzdělávacího dne Student Cup SŽDC pro žáky 8. a 9. tříd základních škol proběhl 25. června v areálu Pražačky. Zábavnou formou se představily technické profese, rozdaly se lukrativní ceny, odpoledne plné her a soutěží se až na závěrečný déšť vyvedlo.

225056_109701_IMG_2329.jpg

Předáním pohárů, medailí a hodnotných cen, jako čtečky, přehravače MP3 či tabletu značky Apple, skončil druhý ročník Student Cupu. Akci navštívila i zastupkyně starostky Miroslava Oubrechtová, která na závěr celého dne předala jednu z hodnotných cen.

"Jsem ráda, že si žáci užili dnešní den. Zároveň vítám i to, že se všichni přítomní takto seznámili s mnoha technickými profesemi a otevřela se jim tak možnost, kterou cestou se vydat po ukončení základní školy," uvedla Miroslava Oubrechtová.

Akce představila ukázky hasičských činností, přitom každý účastník byl zapojený do plnění vědomostních testů a musel zvládnout i jiné fyzické úkoly, jako bootcamp či Wipeout. Vedle toho se žáci seznámili s dalšími železničními profesemi jako výpravčí, signalista nebo operátor.

Výpis všech článků

Další zprávy

IMG_2455

Praha 3 oceňovala své nejlepší učitele a učitelky

27. 06. 2014
IMG_2536

Děti slavily začátek prázdnin v kempu na Pražačce

30. 06. 2014
IMG_3781

Praha 3 prodá byty v Lupáčově ulici ve veřejné soutěži

02. 07. 2014
Další zprávy
Login