Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Upozornění na dopravní omezení celopražského významu — II. etapa rekonstrukce Barrandovského mostu spojujícího MČ Praha 4 a 5

od 15. 5.2023

Přestože by další etapa rekonstrukce Barrandovského mostu neměla mít bezprostřední vliv na provoz na území MČ Praha 3, upozorňujeme na toto dopravního omezení, které začíná v pondělí 15. 5. 2023 (příprava dopravního značení začne ale již v sobotu 13. 5. 2023). Potřebné informace jsou k dohledání na níže uvedených webových stránkách.

Web Magistrátu hl. m. Prahy: V pondělí 15. května odstartuje II. etapa rekonstrukce Barrandovského mostu, částečná omezení budou již o víkendu (Portál hlavního města Prahy) (praha.eu)

Web Technické správy komunikací hl. m. Prahy: Barrandak.cz - oficiální web k opravám Barrandovského mostu

Výpis všech článků

Další důležité informace

Bez obrázku

Semináře pro vlastníky památkově významných objektů na téma Jak podat žádost o dotaci hl. m. Prahy pro rok 2024

27. 07. 2023
spalování listí2)

Spalování suchého rostlinného materiálu od října 2023 omezuje nová vyhláška hl. m. Prahy

03. 10. 2023
zimni-udrzba

Zimní údržba vozovek, chodníků a cest v zeleni

01. 12. 2023
Login