Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Veřejná stanoviště tříděného odpadu

Potřebujete vědět, kde jsou veřejná stanoviště pro sběr tříděného odpadu pro občany? Kde můžete odložit vytříděné plechovky, nápojové kartony, papír nebo třeba elektroodpad? Jak často se které stanoviště, resp. konkrétní komodita vyváží? Podrobnosti najdete zde.

Dochází ve Vašem okolí trvale k přeplňování nádob s určitou komoditou? Posílejte nám fotografie, ze kterých bude patrné o jakou komoditu a jaké stanoviště se jedná (číslo na popelnici 003/xxx)  na tridime@praha3.cz! Rádi pro Vás zajistíme navýšení četnosti vývozu.

Login