Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Sběrné dvory a RE-USE

Sběrný dvůr Malešická 74, areál Vackov (mezi čerpací stanicí Shell a Penny Marketem) zřizuje společnost AVE.

Nadměrný nebo nestandardní odpad nepatří na ulici ani k popelnicím na tříděný odpad! Jeho odložením na veřejném prostranství pácháte přestupek v rozporu s Obecně závaznou vyhláškou HMP č. 8/2008 a vystavujete se tak udělení vysoké pokuty. Potřebujete-li se takového odpadu zbavit a nechcete čekat na občasné přistavení velkoobjemových kontejnerů (VOK), můžete jej odvézt do některého ze dvou dostupných sběrných dvorů:


Re-Use Pointy na sběrných dvorech

Máte doma vysloužilé ale stále ještě zachovalé a použitelné věci jako například nábytek, sportovní vybavení, hračky, spotřebiče, nádobí, apod.? Chcete aby udělaly zdarma radost někomu jinému? Odvezte je jednoduše do RE-USE centra, kde najdou nové uživatele a dostanou tak druhou šanci! Více informací zde

Login