Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Sběrné dvory a RE-USE

3icon-upozorneni1-red  Důležité upozornění

Podle sdělení magistrátu hl. m. Prahy budou všechny sběrné dvory na území hlavního města po dobu velikonočních svátků, tedy od pátku 15. 4. do pondělí 18. 4. 2022 uzavřeny. Děkujeme za pochopení.

Sběrný dvůr Malešická 74, areál Vackov (mezi čerpací stanicí Shell a Penny Marketem) zřizuje společnost AVE.

Nadměrný nebo nestandardní odpad nepatří na ulici ani k popelnicím na tříděný odpad! Jeho odložením na veřejném prostranství pácháte přestupek v rozporu s Obecně závaznou vyhláškou HMP č. 8/2008 a vystavujete se tak udělení vysoké pokuty. Potřebujete-li se takového odpadu zbavit a nechcete čekat na občasné přistavení velkoobjemových kontejnerů (VOK), můžete jej odvézt do některého ze dvou dostupných sběrných dvorů:


Re-Use Pointy na sběrných dvorech

Máte doma vysloužilé ale stále ještě zachovalé a použitelné věci jako například nábytek, sportovní vybavení, hračky, spotřebiče, nádobí, apod.? Chcete aby udělaly zdarma radost někomu jinému? Odvezte je jednoduše do RE-USE centra, kde najdou nové uživatele a dostanou tak druhou šanci! Více informací zde

Login