Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Sběr tříděného odpadu

Těší nás, že se zajímáte o životní prostředí a třídíte odpad. Níže najdete místa, kam ho můžete zanést.


Bezplatná domovní stanoviště tříděného odpadu

Zřízení a provoz domovního stanoviště tříděného odpadu je hrazeno z rozpočtu hlavního města. Díky vyššímu komfortu třídění můžete očekávat zmenšení objemu směsného komunálního odpadu a tedy i úsporu na poplatcích pro váš dům.

Tímto způsobem lze třídit PLAST, PAPÍR a SKLO (více viz. „INFORMACE A FORMULÁŘE KE STAŽENÍ“) a nově také BIO-ODPAD rostlinného původu (informace zde: https://bioodpad.praha.eu)

Jak získat domovní stanoviště tříděného odpadu?

V případě plastu, papíru a skla zašlete žádost vyplněnou a podepsanou oprávněným zástupcem vlastníka nemovitosti spolu s fotkou budoucího umístění stanoviště e-mailem na adresu podatelna@praha3.cz nebo předejte podatelně Úřadu městské části Praha 3 (Havlíčkovo nám. 9 nebo Seifertova 51)

V případě bio-odpadu žádejte prostřednictvím on-line formuláře přímo zde: https://bio.praha.eu/formular

Na vaše dotazy odpoví Odbor ochrany životního prostředí, oddělení správy komunálních služeb, tridime@praha3.cz, +420 222 116 383, +420 222 116 370, +420 222 116 498.

Elektroodpad

Použité baterie

  • vestibul radnice na Havlíčkově náměstí 9
  • vestibul budovy Lipanská 11  
  • vrátnice Seifertova 51

Použitý textil

  • Potřebujete se zbavit stále ještě použitelného textilu? Vložte jej do některého z těchto kontejnerů: KLOK-TEX nebo POTEX

Login