Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Seniorská obálka

Seniorská obálka v podobě I. C. E. karty obsahuje údaje sloužící k informování integrovaného záchranného systému v situaci tísně a ohrožení.

Vyplňte I.C.E. kartu, nově aktualizovanou o kolonku očkování, vložte ji do obálky a umístěte na lednici nebo na vnitřní stranu vstupních dveří. V těchto místech je dobře viditelná pro jednotky integrovaného záchranného systému. I.C.E. karta obsahuje údaje sloužící k informaci integrovaného záchranného systému v situaci tísně a ohrožení.

Nově si můžete vyzvednout na určených místech nebo stáhnout, vyplnit a vytisknout také mini verzi Seniorské obálky s rozměry 8x10 cm. Seniorskou obálku tak můžete mít pořád u sebe — v kabelce nebo peněžence.

Stáhněte si

I.C.E. karta – A4
17. 08. 2021
2 MB
I.C.E. karta – malá
26. 07. 2021
413 kB

Karta je k vyzvednutí na těchto místech

Login