Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Žižkovská radnice stále myslí na seniory jubilanty i na vítání nových občánků

Přijetím zákona o základních registrech nemá již Úřad MČ Praha 3 možnost využívat informací pro oslovení seniorů ke gratulaci k životním jubileím i rodičů dětí pro jejich uvítání na radnici.

V databázi registrů bylo možné najít datum narození, adresu a oslovit jubilanty i rodiče dopisem. Nyní pro tento účel není možno do registrů nahlížet. Přesto by radnice ráda tradici gratulací a slavnostního vítání občánků zachovala a prosí proto občany, kteří oslaví v lednu – březnu 2013 své 70, 75, 80, 85, 90, 91 a vyšší narozeniny, a rodiče dětí narozených v červenci, srpnu a září 2012 s trvalým pobytem v Praze 3, kteří o toto uvítání mají zájem, aby se přihlásili Martě Valentové, Odbor kultury, Lipanská 14, tel.: 222 116 349, e-mail: martav@praha3.cz.

Login