Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeskočit na hlavní obsah

Říjnová cyklojízda z Jiřáku na Hradčany

Ve čtvrtek 18. října startuje další z oblíbených cyklojízd. Trasa dlouhá zhruba 10 kilometrů tentokrát milovníky cyklistiky zavede na Pražský hrad a do Dejvic. Vyjíždí se už tradičně v 18 hodin z náměstí Jiřího z Poděbrad.

133912_55161_Velka_jarni_cyklojizda_2012_036.jpg

Účastníky říjnové cyklojízdy čeká projížďka po známých lokalitách i pro cyklisty ne zrovna tradičních místech. Jednou ze zastávek tak bude třeba Pražských hrad s krátkou pauzou na oddech a prohlídku nádvoří nebo dejvický studentský klub Klubovna, kde projížďku zakončí vystoupení mladé skupiny Frukshtuk. Kompletní trasu cyklojízdy najdete zde.

133929_55162_Velka_jarni_cyklojizda_2012_040.jpg

Pravidelné cyklojízdy Prahou se konají každý třetí čtvrtek v měsíci v průběhu celého roku. Jejich organizátorem je iniciativa Auto*Mat, která podporuje alternativní způsoby dopravy po hlavním městě. Z ohledu na specifika městského provozu by proto účastníci té říjnové neměli zapomenout na řádné osvětlení a bezpečnostní prvky.

Login