Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Z otevřených sousedských snídaní v KC Vozovna se stává tradice

Nejbližší setkání, které je v plánu na sobotu 25. února, představí romskou kulturu. Zažijete tanec i ochutnávku typických jídel.

V sobotu 25. února mezi 10. a 13. hodinou máte znovu šanci potkat sousedy a nové i staré známé. S sebou můžete přinést něco dobrého ke sdílení na společný stůl. Na programu je společná snídaně, ochutnávka romských specialit, vystoupení souboru Khel manca a tradiční romské tance. Přijďte do KC Vozovna, Koněvova 164, zastávka tramvaje Vozovna Žižkov / Strážní.

Akce probíhá v rámci projektu obce na podporu integrace držitelů dočasné ochrany Praha 3 – Společné soužití 2023 spolufinancovaným Ministerstvem vnitra ČR. Spolupořádá ji Slovo 21 a HateFree Culture.

Sdílet:

Vendula Guhová

22. 02. 2023

Login