Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

MAP Praha 3: Určujeme strategické cíle, které povedou k rozvoji školství na Trojce

V rámci projektu MAP Praha 3 se ředitelé a ředitelky mateřských a základních škol v Praze 3 sešli v Klášteře nad Jizerou na dvoudenním výjezdním strategickém setkání.

Setkání se zúčastnili i zástupci zřizovatele mateřských a základních škol, starosta Michal Vronský a radní pro školství Filip Málek. Společně se zamýšleli, jak zlepšit kvalitu předškolního a základního vzdělávání na území městské části Praha 3.

Jak může projekt MAP Praha 3 pomoci zlepšit školství v Praze 3?

Projekt MAP Praha 3 se zaměřuje na podporu a rozvoj 4 prioritních oblastí, kterými jsou: inkluzivní vzdělávání, čtenářská a jazyková gramotnost, matematická gramotnost a digitální kompetence.

„V současné době se snažíme definovat strategické cíle tak, abychom mohli zavést efektivní opatření v jednotlivých prioritních oblastech a tím zajistit plnění stanovených cílů“, vysvětluje Edita Janečková, hlavní manažerka projektu MAP Praha 3, a dodává: „Definované cíle a navržená opatření bychom chtěli otevřeně diskutovat na veřejném setkání u Kulatého stolu ke vzdělávání na Trojce, který se uskuteční 29. 5. 2023 v Atriu Žižkov.“

Všechny kroky, které v rámci projektu MAP Praha 3 podniká realizační tým ve spolupráci s jednotlivými aktéry vzdělávání na území Prahy 3, povedou ke vstupu do navazujícího projektu MAP IV, díky kterému získá školství v Praze 3 finanční prostředky potřebné k realizaci navržených opatření a dosažení vytyčených cílů.

map Praha 3 - 2023 schema

Každý, kdo má zájem o rozvoj školství, může nyní vyjádřit svůj názor a napsat, kam by mělo školství v Praze 3 směřovat prostřednictvím webových stránek www.skolypraha3.cz. Stačí vyplnit zveřejněný dotazník.

Těšíme se setkání na Kulatém stole 29. května 2023 v Atriu Žižkov.

map praha 3 - 2023 logolink dasa

Sdílet:

Tým MAP Praha 3

06. 03. 2023

Login