Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Veletrh prázdninových aktivit láká na nabídku letních táborových turnusů 

Přestože zima ještě neřekla poslední slovo, již nyní mnozí můžou přemýšlet, kam vyrazit na prázdniny na tábor. Neziskovky z Prahy 3 na jednom místě představí svoji nabídku letních příměstských a pobytových táborů, jež se liší svým zaměřením a atraktivitou. Vybírat lze z táborů sportovních, turistických, baletních, filmových a mnohých jiných, určených jak pro děti předškolního věku, tak pro teenagery. Na místě budou i pracovníci jednotlivých organizací nebo městské části Praha 3, kteří zodpoví dotazy zájemců, případně je na tábor rovnou přihlásí.

Praha 3 pravidelně a průběžně podporuje letní prázdninové aktivity, a to i formou dotací, které neziskové organizace a sportovní kluby čerpají.

Na veletrhu svou činnost představí tyto organizace:
117. PS KALICH, BUČI, DDM PRAHA 3 - ULITA, ŠIKOVNÉ DĚTI — Kutil junior, CENTRUM PRO INTEGRACI CIZINCŮ, ATELIÉR KROUŽEK, AEROŠKOLA — Společnost pro podporu a rozvoj kina AERO, BOXING CLUB REBEL, KIDDŮM  — Centrum mladých objevitelů, Junák – český skaut 4. PŘÍSTAV JANA NERUDY PRAHA, KROUŽKY A PROUŽKY, DDM PRAHA 2, KUNG-FU ŠKOLA PETRY LORENZOVÉ, KIDS ON TRACK, CLUB SPORT VÍTKOV, MY.AKTIVITY, RODINNÝ KLUB ULITKA, SPORTOVNÍ KLUB FC BUČIS TEAM, DANCEWAY KLUB, 01/71 ZO ČSOP KONIKLEC, LUDUS MAGNUS

prázdniny na trojce 2020 -web

Sdílet:

Mgr. Martin Hošna

21. 02. 2020

Login