Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Ve škole v Cimburkově ulici opět otevřeli dvě dětské skupiny

Základní škola v Cimburkově ulici díky zájmu veřejnosti otevřela letos v září dvě dětské skupiny, které jsou u ministerstva práce a sociálních věcí registrovány jako Žižkovská školička.

školaPodle ředitelky školy Ireny Meisnerové jsou obě skupiny plné, a tak se škola stará o 24 dětí převážně ze sociokulturně znevýhodněných rodin. Důvodem zřízení skupin byla a je snaha o lepší začlenění dětí z tohoto prostředí a jejích příprava na základní vzdělávání, dodala.

Přestože základní škola v Cimburkově ulici vzdělává děti od šesti let, v roce 2013 nabídla veřejnosti možnost zapojit i děti ve věku tří až pěti let. Na jaře 2013 proto vznikla první dětská skupina, přibližně o rok později druhá.

Výpis všech článků

Další zprávy

eur2

Radnice zorganizovala seminář k evropským dotacím

03. 09. 2015
skolni_obed_sirka

Kuchařky ze školních jídelen se proškolily

04. 09. 2015
IMG_3703

Zahrajte si fotbal o putovní pohár a ceny

14. 09. 2015
Další zprávy
Login