Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Úspěšná benefiční akce završila celoroční program charitativního projektu jarovských školáků

Na velké zahradní slavnosti Základní školy Jarov se v neděli 27. května sešlo více než 240 hostů a podařilo se vybrat 23 600 korun na charitativní účely.

Peníze, které děti utržily za prodej dárků a tombolu budou rozděleny na pět dílů a poputují za matkami s dětmi do azylového Kölpingova domu, na výcvik speciálních psů organizace Helppes nebo do domova pro postižené děti Kaňka v Táboře. Peníze ale pomohou prostřednictvím Humanistického hnutí také ve vzdálené Africe a děti nezapomněly ani na seniory v domově Sue Ryder.

Na jarovské škole běží už od roku 2005 anglický výukový program s rodilými mluvčími. „Žáci se tu učí nejen anglický jazyk, ale také se seznamují s anglo-americkou kulturou, ve které má právě charitativní práce dlouhou a hlubokou historii,“ vysvětluje Deana Barešová, ředitelka programu. „Již loni jsme vybrali pět charitativních organizací, se kterými spolupracujeme. Žáci v průběhu výuky získávají informace o své charitativní organizaci, kterou také mají možnost navštívit,“dodala Barešová.

Benefice se zúčastnili i zástupci všech partnerských organizací, kteří informovali o své činnosti a každý tak mohl získat přesnou představu o tom, kam peníze poputují a jak pomohou.  

Výpis všech článků

Další zprávy

Pod_kaplickou_2

Na dětském hřišti Pod Kapličkou se otevírá stánek s občerstvením

31. 05. 2012
Bez obrázku

Úplná uzavírka komunikace Jičínská v úseku Lucemburská – Vinohradská

01. 06. 2012
Crazy_oh_MG_3387

Dětský den odstartoval Crazy olympiádou

01. 06. 2012
Další zprávy
Login