Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeskočit na hlavní obsah

Trojka nainstalovala dodatkové tabulky, vydala podcasty a láká na kulturní program

K dnešnímu 120. výročí narození Jaroslava Seiferta nainstalovala městká část modré dodatkové tabulky v ulici Seifertova a Ježkova. Současně si můžete poslechnout dva nové podcasty a zúčastnit se pátečních a sobotních akcí.

Největší žižkovský rodák Jaroslav Seifert dostal hned dvě vysvětlující modré tabulky. První můžete nově vidět u zastávky Husinecká na rohu ulice Seifertova a Krásova. Druhá modrá tabulka je umístěna na rohu ulic Seifertova a Lipanská. 

V sobotu také oslavíme výročí 115 let od narození Jaroslava Ježka. Jeho modrou tabulku můžete vidět na adrese Ježkova 1. 

K příležitosti těchto dvou výročí vyšly dva nové podcasty. O životě Jaroslava Seiferta si můžete poslechnout třeba na platformě soundcloud. Najdete zde také podcast o Jaroslavu Ježkovi a ostatní podcasty o Praze 3, které namluvil Martin Písařík.

Výročí Jaroslava Seiferta a Jaroslava Ježka uctíme také pátečním a sobotním kulturním programem. Můžete se těšit na: 

Sdílet:

Eliška Stodolová

23. 09. 2021

Výpis všech článků

Další zprávy

IMG 2435

Podchod z Hlavního nádraží na Žižkov je otevřený

24. 09. 2021
IMG 0171 U

Slackline vyžaduje trpělivost a rovnováhu

30. 09. 2021
ilustrační foto

Dotované kurzy angličtiny s rodilým mluvčím pro žáky 5.—9. tříd z Prahy 3

01. 10. 2021
Další zprávy
Login