Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Tři králové zavítali na žižkovskou radnici

Koledníci zazpívali a zahráli na violoncello na radnici třetí městské části a vysloužili si nejen potlesk, ale také příspěvek do svých kasiček.

202603_97716_IMG_3275.jpg

Tříkrálová sbírka probíhá po celé Praze do 12. ledna a v jejím rámci uskutečnil již v neděli 5. ledna koncert Kühnova sboru v kostele sv. Prokopa, který vynesl přes 13 tisíc korun.

„Účel tříkrálové sbírky je směřován na konkrétní věci. Finanční pomoc letos poputuje na účet azylového domu sv. Terezie v Praze 8, na pomoc rodinám v nouzi, zdravotně postiženým, ale také nemocnici v Ugandě. Každé farnosti jde 65 procent z vybraných peněz a Farní charita Žižkov je bude směřovat na projekty v Praze 3,“ říká Mária Uhnáková z Římskokatolické farnosti u kostela sv. Prokopa.

Tři krále přivítali na radnici starostka Vladislava Hujová spolu se svými zástupci a popřála jim mnoho štědrých dárců a hodně štěstí v novém roce.

Podrobné informace o tom, jak Tříkrálovou sbírku podpořit, najdete zde.

Výpis všech článků

Další zprávy

revitalizace_3

Praha 3 odstartovala projekt revitalizace Havlíčkova náměstí

15. 01. 2014
IMG_3781

Praha 3 podá žalobu na magistrát, požaduje zrušení jím vydaného územního rozhodnutí pro výstavbu na Nákladovém nádraží Žižkov

22. 01. 2014
vizualizace

Projekt obnovy náměstí Jiřího z Poděbrad podpoří pražský magistrát

22. 01. 2014
Další zprávy
Login