Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Stavba ping-pongových stolů na Parukářce finišuje

Stavba stolů na pin-pong, kterými bude vybavena Parukářka, jede v těchto dnech na plné obrátky. Již v sobotu 2. června od 11.00 hodin by se tak na novém sportovišti v jednom z nejoblíbenějších žižkovských parků měl odehrát neformální turnaj.

V úterý stavaři dokončovali na volné ploše v blízkosti dětského hřiště Vrch sv. Kříže II poslední terénní úpravy spojené s pokládkou sportovního povrchu, Ve středu a ve čtvrtek probíhá instalace betonových stolů. 

Neformální ping-pongový turnaj bude v sobotu 2. června součástí slavnostního odhalení nových ping-pongových stolů, které budou v této zelené oáze nově instalovány za podpory městské části. Turnájku, který proběhne pod patronátem místostarosty Pavla Sladkovského, se může zúčastnit každý. Na ping-pongový turnaj jsou zváni všichni příchozí, připraveno je i drobné občerstvení. Těšit se můžete také na závěrečnou afterparty.

Kvalitní outdoorové vybavení bude bez poplatku sloužit příznivcům stolního tenisu každého věku.

Výpis všech článků

Další zprávy

kocky

Nález mrtvých koček na Olšanských hřbitovech

30. 05. 2012
Bez obrázku

Rozšíření úředních hodin

31. 05. 2012
antifetfest_MG_3218

Soutěž Antifetfest 2012 aneb Jde to i jinak!

31. 05. 2012
Další zprávy
Login