Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Nález mrtvých koček na Olšanských hřbitovech

Policie pátrá po osobě, která kočky v hrobě ukryla.

Včera krátce před 18. hodinou přivolal návštěvník Olšanských hřbitovů policii k podezřelému nálezu v jednom z tamních hrobů ve staré a neudržované části hřbitova. Na místo okamžitě vyrazili policisté místního oddělení a kriminalisté výjezdové skupiny, kterým se podařilo z hrobky vytáhnout pouze část igelitových pytlů, které obsahovaly mrtvá těla koček.

V dnešních dopoledních hodinách proběhlo za účasti zaměstnance Městské veterinární správy v Praze a správce hřbitova ohledání celého prostoru hrobu včetně jeho okolí. Uvnitř následně policisté objevili více jak šedesát balíčků s mrtvými těly koček. Část nálezu putovala do kafilérie a část se podrobí odbornému zkoumání, aby se zjistila příčina úmrtí zvířat. Policisté řeší prozatím celý případ jako přestupek proti veřejnému pořádku, nicméně právní kvalifikace se může ještě změnit podle případných nově zjištěných skutečností.

Výpis všech článků

Další zprávy

Bez obrázku

Rozšíření úředních hodin

31. 05. 2012
antifetfest_MG_3218

Soutěž Antifetfest 2012 aneb Jde to i jinak!

31. 05. 2012
antifetfest_MG_3218

Soutěž Antifetfest 2012 aneb Jde to i jinak!

31. 05. 2012
Další zprávy
Login