Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Zprávy

FsidCRUXoAA0aws

Informační setkání na Olšanské pro obyvatele Trojky

Ve dnech 15. a 21. června od 10 do 12 hodin je pro veřejnost pracovníky pošty připraveno informační setkání na pobočce v Olšanské ulici. 

13. 06. 2023
trubka

Pošta zruší na Praze 3 pět poboček

Na základě rozhodnutí České pošty zůstane na území Trojky od 1. července místo dosavadních šesti provozoven pouze ta v Olšanské ulici.

02. 06. 2023
tramvaj

Radnice řeší zpožďování tramvají v Seifertově ulici

Blokování MHD auty má na jedné z nejfrekventovanějších žižkovských komunikací zamezit dopravní opatření, které Praha 3 zavádí ve zkušebním režimu během června.

02. 06. 2023
2. místo návrh Šimek

Vyústění Žižkovského tunelu by mohla ozdobit hra světel

Probíhající revitalizace Tachovského náměstí by měla být završena instalací uměleckého díla. Chodce a cyklisty by v prostoru vyústění Žižkovského tunelu mohlo doprovodit zrcadlení světla. 

31. 05. 2023
Login