Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

S úklidem pomáhají čtyři zvláštní čety

Mohutné technické síly nasadila do žižkovských a vinohradských ulic od čtvrtka 14. ledna žižkovská radnice.

Mohutné technické síly nasadila do žižkovských a vinohradských ulic od čtvrtka 14. ledna žižkovská radnice. Vedle úklidových čet Pražských služeb, které mají udržování chodníků v kompetenci, tak až do neděle 17. ledna budou v městské části odklízet sníh čtyři úklidové čety vybavené 6 nakladači a nákladními auty pro odvoz sněhu.


První bude postupovat od Korunní ulice směrem dolů na Žižkov, druhá od oblasti Na Balkáně. Třetí četa začala svou práci v pátek na nám Jiřího z Lobkovic. Poslední četa se pak věnuje úklidu a odvozu sněhu v okolí škol, školek a zdravotních zařízení.

Sníh je svážen na volné pozemky v Ulici U staré cihelny v blízkosti Nákladového nádraží Žižkov.

Výpis všech článků

Další zprávy

Bez obrázku

Radnice pokračuje v boji se sněhem i v tomto týdnu

18. 01. 2010
Bez obrázku

Také Praha 3 se rozloučila s „opravdovým chlapem“ Ivanem Medkem

19. 01. 2010
Bez obrázku

Radnice nasadila na úklid i vězně

19. 01. 2010
Další zprávy
Login