Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeskočit na hlavní obsah

Radnice diskutovala s lékaři o plánované rekonstrukci Polikliniky Vinohrady

Dne 10. června proběhla veřejná diskuze, v rámci níž zástupci starostky Ivan Holeček a Lucie Vítkovská ubezpečili lékaře, že plánovaná rekonstrukce Polikliniky Vinohrady se výrazně nedotkne provozu zařízení.

273012_141335_IMG_4905.jpg

Městská část Praha 3 má Polikliniku Vinohrady pod svojí správou od roku 2010 a od té doby usiluje o její proměnu v moderní zařízení, které by vyhovovalo jak lékařskému personálu, tak pacientům. Již v minulosti žižkovská radnice pečlivě monitorovala požadavky a upozornění ze strany lékařů na nevyhovující stav objektu. Během diskuze ujistili zástupci radnice přítomné lékaře, že městská část chce problematiku nedostatečného stavu budovy řešit a zároveň pokusit se vyjít vstříc všem jejich požadavkům. Aby se plánovaná rekonstrukce výrazně nedotkla provozu, v měsících červenec a srpen se bude opravovat přízemí, kde je umístěno rentgenové zařízení, a celé 7. patro objektu včetně ordinací, čekáren a dalších nebytových prostor. Stavební úpravy se dotknou především elektroinstalace, rozvodů vody a podlah. Podle vyjádření Ivana Holečka a Lucie Vítkovské se budou další práce v následujících letech odvíjet od toho, jaký dopad bude mít tato letní rekonstrukce na běžný provoz polikliniky.

Výpis všech článků

Další zprávy

IMG_5512

Developer prezentoval projekt výstavby školky na Třebešíně

12. 06. 2015
DSC_0177

Student Cup 2015 představil zábavnou formou drážní profese

12. 06. 2015
Jahodobrani_2012_MG_5289

Oslava jahodové úrody, léta a květin

15. 06. 2015
Další zprávy
Login