Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Přijďte na veřejnou debatu o urbanistické studii Vrchu sv. Kříže

Zástupce starostky městské části Praha 3 Jan Materna si Vás dovoluje 9. května od 17 hodin pozvat na veřejnou debatu o urbanistické studii Vrch. sv. Kříže - problémy daného území a možnost řešení. Debata se koná v Kongresovém sále hotelu Olšanka.

Dne 2. února 2017 proběhla v hotelu Olšanka veřejná debata s týmem zpracovatelů, při níž se občané měli možnost seznámit s daným záměrem v rozpracovanosti a vyjádřit své názory a nápady týkající se řešeného území. V návaznosti na první debatu a výstupy z ní proběhne 9. května od 17 hodin v sále hotelu Olšanka druhé veřejné jednání s autorem studie Ing. arch. Josefem Pleskotem a jeho spolupracovníky. Zváni jsou všichni, kteří mají zájem o budoucnost tohoto unikátního území.

Parukářka, známá také jako Vrch svatého Kříže, patří k nejvýznamnějším a současně nejnavštěvovanějším plochám veřejné zeleně na území Prahy 3 a je využívána nejrůznějšími skupinami obyvatel k rozmanitým aktivitám.

Studie poskytne komplexní analýzu, která bude obsahovat zhodnocení současného stavu daného území, rozbor jeho návazností na širší okolí včetně vymezení jeho hranic, řešení stávajícího nevyhovujícího stavu vstupu do parku, stanovení limitu na využití tohoto území a koncepční řešení aktuálních potřeb,“ říká ke studii zástupce starostky Prahy 3 Jan Materna.

parukářka

Login