Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Praha 3 umožní dětem a mládeži zdarma trénovat kontaktní sporty

Městská část Praha 3 finančně podpoří projekt, který má prostřednictvím sportu pomáhat mládeži ohrožené sociálně patologickými jevy. Rada městské části proto schválila finanční spoluúčast 240 000 korun pro letošní rok, ze které bude placen provoz Sdružení pro mimoškolní sportovní aktivity SPORT v Centru kontaktních sportů na Havlíčkově náměstí.

„Vedení radnice schválilo záštitu městské části Praha 3 nad aktivitami Centra kontaktních sportů, která zajišťuje, aby v něm mohl zdarma trénovat vybraný okruh dětí a mládeže,“ říká zástupce starostky Prahy 3 Matěj Stropnický.

Činnost Sdružení pro mimoškolní sportovní aktivity SPORT trenéra Stanislava Tišera bude zaměřena na výuku kontaktních sportů, účast oddílu boxu na sportovních soutěžích a na pořádání sportovních akcí. Součástí aktivit sdružení budou i rehabilitační a kondiční tréninky. Nový projekt by měl začít fungovat od 16. června.

Rada městské části také vzala na vědomí dohodu o spolupráci čtyř sportovních organizací – Gymkontakt s.r.o., Nadační fond pro podporu a rozvoj občanské společnosti v Evropské unii, Julius, o.s. a Sdružení pro mimoškolní aktivity SPORT – které budou působit v Centru kontaktních sportů na Havlíčkově náměstí. Jejich spolupráce bude zajišťovat volnočasové aktivity v tomto centru a umožní vybranému okruhu dětí a mládeže účast na těchto aktivitách zdarma. 

Výpis všech článků

Další zprávy

student_2

Kurzy češtiny pro cizince

17. 06. 2014
homepage

Radnice patřila vítězům školních soutěží o Pohár starosty Hartiga

18. 06. 2014
IMG_1242

Zastupitelé schválili konání referenda o Parukářce v den konání voleb

18. 06. 2014
Další zprávy
Login