Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Policisté radili seniorům, jak se bránit proti kriminalitě

Jak se ubránit trestné činnosti páchané na seniorech – to bylo tématem besedy, která se konala v úterý 29. května v Domě s pečovatelskou službou v Krásově ulici, kterou nejen pro jeho obyvatele uspořádal Nadační fond pro podporu a rozvoj občanské společnosti v Evropské unii ve spolupráci s Policií ČR, Službou kriminální policie a vyšetřování OŘ Praha III a Odborem prevence Policie ČR, Krajské ředitelství hl. m. Prahy.

Senioři se tu mohli dozvědět o zásadách, které jim mohou pomoci vyhnout se tomu, aby se stali obětí majetkové nebo násilné trestné činnosti. Policisté je seznámili s pravidly, jak si nejlépe zajistit vlastní bezpečnost - doma, na ulici nebo ve veřejných prostorách jako jsou například pošta, banka nebo obchody.

Velkou pozornost vzbudilo také téma trestné činnosti páchané na seniorech - přepadení, krádeží a podvodů, zejména pak výklad „legend“, které jsou využívány podvodníky pro vylákání finančního obnosu od důvěřivých seniorů.

Výpis všech článků

Další zprávy

ping_pong2

Stavba ping-pongových stolů na Parukářce finišuje

30. 05. 2012
kocky

Nález mrtvých koček na Olšanských hřbitovech

30. 05. 2012
Bez obrázku

Rozšíření úředních hodin

31. 05. 2012
Další zprávy
Login