Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Tři zákazy řízení, noha na plynu a strážníci v patách

Strážníkům hlídkujícím v Seifertově ulici na Praze 3 se dne 21. 7. 2022 v ranních hodinách naskytla zajímavá podívaná. Byli svědky, jak jejich kolegové zastavují zvláštním výstražným světlem vozidlo stříbrné barvy.

Než však stačili k vozidlu dojít, řidič se rozhodl strážníky objet a velkou rychlostí místo opustit. Pro zprvu přihlížející hlídku to byl jasný signál zahájit pronásledování, které po sérii nebezpečných momentů skončilo v Kubelíkově ulici. Následně vyšlo najevo, že celou situaci má na svědomí jednadvacetiletá žena bez řidičského oprávnění a s vystavenými třemi zákazy řízení. Pomyslnou třešničkou na dortu bylo zjištění, že vozidlo postrádá povinné pojištění. Celou záležitost si pro podezření ze spáchání trestného činu převzala Policie České republiky.

Sdílet:

MP Praha

26. 07. 2022

Login