Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Terárium z hotelového pokoje

Asi většina pražských hoteliérů někdy řešila nepříjemnou situaci, kdy jejich hosté z hotelového pokoje udělali doslova kůlničku na dříví. S novinkou, která je skutečně bizarní, se v pondělí setkali zaměstnanci jednoho hotelu na Praze 3.

Při snaze uklidit pokoj před příjezdem dalšího hosta vyšlo najevo, že se v pokoji nalézá menší kolonie hadů doplněná o černobílou kočičku. Žena, které ten den končila pobyt a měla se z něj odstěhovat, nebyla k dostižení, a tak se personál obrátil na tísňovou linku 156. Strážníci, kteří se dostavili na místo, vyrozuměli nejprve odchytovou službu a pracovníka odboru ochrany životního prostředí. Na hledání majitelky pak využili i sociální sítě a rodinné příslušníky, díky kterým se nakonec podařilo majitelku hadů kontaktovat. Pětatřicetiletá žena si následně zvířata zajistila a z hotelu se po vyrovnání účtu odstěhovala. Žádného protiprávního jednání se nedopustila.

 

 

Sdílet:

MP Praha

11. 10. 2022

Login