Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Zaparkoval v květinovém záhonu

Po pár skleničkách devětačtyřicetiletý muž nezvládl řízení, prorazil pneumatiku a nakonec zaparkoval v květinovém záhonu na Olšanské náměstí

V sobotu 26. 11. 2022 si devětačtyřicetiletý muž dal pár skleniček po tenisovém turnaji, sednul do auta, nezvládl řízení, najel na obrubník, prorazil pneumatiku a pak ohleduplně zaparkoval v květinovém záhonu, aby nepřekážel ostatním řidičům. Hlídce strážníků, která jela oznámení na Olšanské náměstí prověřit, se řidič ihned přiznal a jeho slova potvrdil i spolujezdec. Případ si převzala státní policie.

Sdílet:

MP Praha

29. 11. 2022

Login