Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Kriminalisté zadrželi sedm lidí, kteří vyráběli nebo prodávali pervitin

Muž v bytě v Praze 3 vařil pervitin, který předával dalším šesti lidem a ti ho prodávali koncovým uživatelům.  

Kriminalisté čtvrtého policejního obvodu, kteří se zabývají potíráním drogové trestné činnosti, v minulých dnech obvinili skupinu sedmi lidí z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Konkrétně jeden muž v bytě v Praze 3 vařil pervitin, který předával dalším šesti lidem a ti ho prodávali koncovým uživatelům. Celkově se jednalo o několik stovek těchto prodejů.

Na zadržení osob spolupracovala i zásahová jednotka pražské police a nyní jsou již všechny osoby stíhané pro výše uvedený trestný čin. U čtyř z nich kriminalisté podali podnět na jejich vzetí do vazby.

Během realizace případu kriminalisté zajistili 40 gramů pervitinu a 140 tisíc korun.

Sdílet:

kpt. Jan Daně, PČR

20. 08. 2021

Login