Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Ping-pong na Parukářce

Neformální ping-pongový turnaj na Parukářce bude v sobotu 2. června od 11.00 hodin součástí slavnostního odhalení nových ping-pongových stolů, které budou v této zelené oáze nově instalovány za podpory městské části. Turnájku, který proběhne pod patronátem místostarosty Pavla Sladkovského, se může zúčastnit každý.

Betonové stoly, které se stanou součástí mobiliáře parku, jsou na Parukářce situovány na volné ploše v blízkosti dětského hřiště Vrch sv. Kříže II, které před dvěma lety prošlo celkovou rekonstrukcí a bylo osazeno novými herními prvky pro nejmenší (viz foto).

Nyní dochází k využití přilehlé volné plochy, na které budou instalovány dva stoly pro stolní tenis, čímž se toto dětské hřiště zatraktivní pro vyšší věkovou hranici.

Kvalitní outdoorové vybavení bude bez poplatku sloužit příznivcům stolního tenisu každého věku

Na ping-pongový turnaj jsou zváni všichni příchozí, připraveno je i drobné občerstvení. Těšit se můžete také na závěrečnou afterparty.

 

 

 

Výpis všech článků

Další zprávy

Jahody_025

Jahodové slavnosti na farmářském tržišti Jiřák

28. 05. 2012
dps_MG_9383

Policisté radili seniorům, jak se bránit proti kriminalitě

29. 05. 2012
ping_pong2

Stavba ping-pongových stolů na Parukářce finišuje

30. 05. 2012
Další zprávy
Login