Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Paní Jarmila Malá oslavila 101 let

Úctyhodných 101 let oslavila 20. října paní Jarmila Malá ze Žižkova.

Pan starosta Michal Vronský navštívil paní Jarmilu u ní doma, kde se přivítal i s jejím synem Petrem a jeho manželkou a kde paní Jarmile předal k jejím narozeninám dort, kafe, šampaňské a krásnou květinu.

V mládí hodně cestovala po Evropě a jejím velkým koníčkem byla literatura. I ve svých 101 letech se kromě horšího sluchu a pohyblivosti starší žena těší stále dobrému zdraví. Přesto ale o ni musí pečovat právě její syn Petr s manželkou, kteří ale dnes už trojnásobnou prababičku nechtějí dávat pryč z jejího bytu. Sama totiž pečovala o jejich vlastní děti, když bylo potřeba, a tak se teď chce úplně stejně její syn postarat o ni samotnou.

Sdílet:

Vendula Kryštofová

03. 11. 2023

Login