Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Zprávy

Gastronom - Perníčkovi (5)

Nechce se vám péct cukroví? Zkuste Perníčkovy

Perníčkovi pečou perníky, tím to ale nekončí. Dělají také koláče, marmelády a slané pochoutky. Jak na dobré perníky, radí zakladatelka společnosti Helena Nováková.

01. 12. 2020
IMG 9645

Z ulice do vlastního bydlení

Jako žena bez domova zažila bití, mráz a samotu. Teď nastal životní zlom. Díky programu podporovaného bydlení Prahy 3 se nastěhovala do vlastního bytu.

26. 11. 2020
IMG 5494

Distanční výuka jako výzva

Distanční výuka na školách pokračuje. Obtížnou situaci pomůže žákům zvládnout například i sbírka výpočetní techniky, na které se podílí třetí městská část.

26. 11. 2020
Zelená linka - IC

Krizová solidarita na Trojce: Sousedé si zase pomáhají

Krizové centrum z první vlny koronaviru se proměnilo v projekt sousedské pomoci, který může být základem fungující spolupráce obyvatel i v dobách nekrizových.

26. 11. 2020
Login