Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Oslavy jubilejních svateb

16. května proběhlo v obřadní síni radnice městské části Praha 3 oslavy s jubilanty smaragdových, diamantových a kamenných svateb.

Slavnostní obřad vedla zastupitelka městské části Praha 3 za TOP 09 Petra Sedláčková. Program byl doplněn o ukázky ze slavných písní v podání umělců z hudebního divadla Karlín - Pavlína Millerová Pálková, Jan Suchý a Irena Pluháčková. Na varhany doprovázel celou událost profesor Josef Kšica, regenschori svatovítské kapituly na Pražském hradě. Mezi oslavenci byli Jan a Miroslava Hrabánkovi, kteří oslavili 55. výročí svatby, dále Vladimír a Jaroslava Toušovi, ti oslavili diamantovou svatbu, tedy 60 let, taktéž Jaroslav a Blanka Hrdličkovi a Zdeněk a Hana Krušinovi oslavili svatbu kamennou, tedy 65 let. Poblahopřát všem oslavencům přišel i starosta Prahy 3 Michal Vronský, který se všemi jubilanty osobně hovořil a předal dárkové předměty. 

Výpis všech článků

Další zprávy

 DSC3226 (1)

Beachvolejbal můžete trénovat i na Vítkově

18. 05. 2023
projektil knihovna zizkov 289 f   web

Knihovny na Trojce myslí i na seniory

19. 05. 2023
IMG 4140

Parukářka bude hostit jubilejní pivobraní

22. 05. 2023
Další zprávy
Login