Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Odložené vánoční stromky dávejte vedle nádob na směsný odpad

Volně odložené vánoční stromky u nádob se směsným komunálním odpadem budou odváženy při pravidelném svozu od konce prosince do konce února.

202175_97494_popelnice.jpg

Prosíme občany, aby vánoční stromky odkládali vedle nádob na směsný komunální odpad, aby nedocházelo ke snižování kapacity objemu nádob pro ostatní odpad.

Vánoční stromky nepatří na stanoviště separovaného odpadu ani na stanoviště směsného komunálního odpadu umístěná v domech, popřípadě vnitroblocích, kde se provádí vynáška nádob přes prostory objektu. V tomto případě odkládejte vánoční stromky před objekt na místo přistavení nádob k výsypu.

Výpis všech článků

Další zprávy

IMG_3266

Tři králové zavítali na žižkovskou radnici

06. 01. 2014
revitalizace_3

Praha 3 odstartovala projekt revitalizace Havlíčkova náměstí

15. 01. 2014
IMG_3781

Praha 3 podá žalobu na magistrát, požaduje zrušení jím vydaného územního rozhodnutí pro výstavbu na Nákladovém nádraží Žižkov

22. 01. 2014
Další zprávy
Login