Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Ohlédnutí

Musím se hned na začátku přiznat, že jsem hodně dlouho přemýšlel, co bych Vám, čtenářům, mohl v 1500 znacích sdělit. Informací o dění na MČ Praha 3 a v jejích orgánech již dnes dostáváte nesčetně, a to i zásluhou práce zastupitelů z předešlého volebního období.

Rovněž jsou přístupné údaje o hospodaření akciových společností městské části, např. Správy majetkového portfolia Praha 3 a. s., které se podařilo snížit provozní náklady, zefektivnit činnost, a směřuje k expanzi i mimo území Prahy 3. O tom, co se vše podařilo dosáhnout, jste již byli v předvolebním boji rovněž obeznámeni. Zde se tedy omezím pouze na můj vlastní pohled na uplynulé čtyři roky mého působení na radnici MČ Praha 3. Co mi daly a co mi vzaly? Být zastupitelem a tím i politikem na poloviční úvazek je často náročné. Důvodů je hned několik, musíte totiž vedle veřejně prospěšné činnosti plnit i pracovní povinnosti u svého zaměstnavatele, věnovat se dostatečně své rodině a současně plnit další povinnosti spojené s veřejným životem - absolvovat porady, koaliční jednání, zasedání komisí a výborů, veřejné i individuální diskuse, připravovat se na zasedání ZMČ a absolvovat je apod. Náročnost spočívá i v tom, že o své práci musíte neustále přesvědčovat, hlavně své oponenty, a to i v případech, kdy vás nezřídka počastují nehezkými slovy. Naštěstí není vše jenom černé nebo bílé. Touto cestou bych chtěl poděkovat rodině za jejich podporu a hlavně prarodičům, bez kterých bych tuto veřejnou službu nemohl vykonávat!

Simeon Popov,
zastupitel za TOP 09

Výpis všech článků

Další názory zastupitelů

vitkovska_lucie

Ateliéry budou přidělovány podle jasných pravidel

29. 03. 2015
david_gregor

Spravedlivá bytová politika - můj cíl

29. 03. 2015
Haupt

Záměr, nebo neschopnost?

29. 03. 2015
Login