Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Na dětech na Trojce nám záleží — Praha 3 rozjíždí další Místní akční plán pro školy — MAP 3

Od srpna 2022 do prosince 2023 je realizován městskou částí ve spolupráci s řediteli a učiteli základních a mateřských škol a lokálními hráči na poli neformálního vzdělávání projekt na rozvoj školství na Praze 3.

Cílem projektu je vytvořit strategický rámec, který definuje oblasti, ve kterých se naše školství chce rozvíjet a zlepšovat.

V návazném projektu MAP 4 pak budou získány finance na realizaci aktivit, které povedou ke kvalitativnímu posunu ve školství na Praze 3.

Chceme, aby všechny děti na Praze 3 měly přístup k pestrému vzdělávání, které maximálně využívá poznatků moderní pedagogiky.


Tento projekt je spolufinancován EU. CZ.02.3.68/0.0/0.0/20_082/0023049

logolink MAP3

Sdílet:

Mgr. Dagmar Ouřadová Novotná

29. 09. 2022

Login