Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Využijte pomoc koordinátora péče

Koordinátor péče poskytuje klientům odborné sociální poradenství a pomáhá jim s nastavením následné péče, pokud zvažují například pečovatelské nebo odlehčovací služby. Jeho pomoc možná využijete i vy.


Úkolem nově zřízené pozice koordinátora péče je podpora osob odkázaných v důsledku zdravotního znevýhodnění, seniorského věku nebo dlouhodobého onemocnění na pomoc druhých, ale i podpora členů pečující rodiny. Koordinátor poskytuje klientům odborné sociální poradenství a pomáhá jim s nastavením následné péče, pokud zvažují například pečovatelské nebo odlehčovací služby. K dispozici je i těm, kdo hledají odbornou pomoc při vyřizování dávek pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Neformálním pečujícím zprostředkovává podpůrné služby, aby si mohli odpočinout nebo zařídit potřebné záležitosti a nezůstávali při péči o blízkou osobu osamoceni. Koordinátorku Terezu Bartlovou můžete kontaktovat na čísle 222 116 431 nebo navštívit v úředních hodinách. Sídlí v kanceláři č. 210 ve druhém patře budovy úřadu v Seifertově 51.

Sdílet:

Miroslav Štochl

03. 10. 2022

Výpis všech článků

Další zprávy

club-g5ab387d96 1280

Milostivé léto opět pomáhá dlužníkům

06. 10. 2022
město-jako-učebnice-thumb

Město jako učebnice — nový cyklus kreativních workshopů pro děti v Infocentru Praha 3

14. 10. 2022
2022-10 kanalizace Olšanské nám-2

Práce na Olšanském náměstí potrvají do června

21. 10. 2022
Další zprávy
Login