Na trzích seženete i vyhlášenou kachní pochoutku
Od března se na své místo na trzích na Jiřáku vrací pojízdná prodejna Soni Urbanové. Mezi mnoha drůbežími specialitami nabízí i oceněnou roládu.
Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
AktualizovatOd března se na své místo na trzích na Jiřáku vrací pojízdná prodejna Soni Urbanové. Mezi mnoha drůbežími specialitami nabízí i oceněnou roládu.
V pondělí 25. března navštívila vůdkyně běloruské demokratické opozice Svjatlana Cichanouská Olšanské hřbitovy, aby uctila památku osobností Běloruské lidové republiky.
Pražští policisté pátrají po totožnosti muže, který si přisvojil hotovost z bankomatu, kterou tam chvilku předtím nechal zapomnětlivý poškozený.
Populární rozhlasový a televizní moderátor Václav Žmolík začal letos uvádět Žižkovské rozhovory. V pořadu postupně představí řadu zajímavých hostů.