Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Hodně naplněných snů a nadějí v roce 2014

Klidné prožití vánočních svátků, pevné zdraví a hodně splněných snů a nadějí v novém roce Vám přeje starostka městské části Praha 3 Vladislava Hujová.

S příchodem nového roku je vždy spojena naděje, že ten další rok bude lepší než ten předchozí. Dáváme si předsevzetí jako: přestanu kouřit, začnu cvičit, zhubnu, naučím se cizí jazyk a plno dalších. Ruku na srdce, komu z nás se to podaří stoprocentně, ale udělá nám radost, když máme pevnou vůli a omezíme počet cigaret, shodíme nějaké kilo, v cizině se domluvíme. Ten pocit naděje, že všechno bude lepší, se ale bez našeho osobního přičinění a zodpovědnosti nenaplní.

Naděje, to je to slovo, které nás velmi motivuje. Je tomu tak i v politice, kdy tou startovací čarou není začátek roku, ale volby. Jsem v politice krátce, ale co mě nejvíce překvapilo, že co se zdá logické, jednoduše a v krátké době řešitelné, tak v politickém prostředí narůstá do rozměrů, kdy v politické debatě se začne vytrácet podstata věci a nejvíce času zabere řešení zástupných problémů.

Přesto věřím, že každý z nás může svět okolo sebe posunout dál. Nerezignujte prosím na politiku, zapojte se do ní a naplňujte svoji naději, že městská část, hlavní město Praha i stát mohou fungovat lépe.

V této souvislosti je třeba zdůraznit fakt, že komunální politika se bez trvalé spolupráce mezi vámi občany a námi, vašimi zastupiteli, prostě neobejde. Stojíme o to a potřebujeme slyšet váš hlas, vaše problémy, vaše naděje i vaši kritiku. Jen z takovéto součinnosti může vzniknout opravdové spolupodílení se na rozvoji Prahy 3, kterou společně obýváme, tedy něco, co přinese prospěch nám všem. Byla bych ráda, kdyby se politika stala tím, čím by měla být především, a to službou pro občany této země.

Do roku 2014 přeji všem jen to dobré, pevné zdraví, važte si svých blízkých, mějte rádi svůj domov Prahu 3 a naplňujte své sny a naděje.

Vladislava Hujová

starostka  

Výpis všech článků

Další zprávy

zapis_do_skoly

Zápisy do základních škol v Praze 3 pro školní rok 2014/2015

02. 01. 2014
IMG_9918

Závěrečné vyúčtování musí žadatelé o grant doložit do konce ledna

03. 01. 2014
sebeobrana

Kurzy sebeobrany zdarma pro ženy, dívky a seniory

03. 01. 2014
Další zprávy
Login