Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Jak to v těžkých chvílích nevzdávat už dvacet let učí Remedium

Jaký je systém krizové pomoci v České republice - co funguje, co chybí a jaká jsou doporučení pro poskytovatele krizových služeb - bylo ústředním tématem konference, kterou uspořádalo Občanské sdružení Remedium ve dnech 30. a 31. října v hotelu Olšanka.

Dvoudenní konference o krizové intervenci je určena především pro pracovníky v pomáhajících profesích. „Ti se vedle panelových diskusí např. o komunitní psychiatrii, vzdělávání v krizové intervenci nebo etice v rámci poskytování krizové pomoci mohou zúčastnit také workshopů a interaktivních seminářů o domácím násilí, práci s dětmi a dospívajícími, či s dítětem v krizi na telefonu,“ přiblížila témata konference vedoucí jejího odborného programu Daniela Vodáčková.

Nad konferencí převzalo záštitu Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR a zástupkyně starostky městské části Praha 3 Miroslava Oubrechtová, která navštívila také jeden z workshopů. „Jsem ráda, že se jako městská část spolupodílíme na pořádání této konference a že jste se zde sešli v tak hojném počtu. Věřím, že vaše setkání přinese řadu podnětných témat pro další spolupráci,“ uvedla při zahájení konference místostarostka Oubrechtová.

Výpis všech článků

Další zprávy

TCH_MG_2903

Děti a pracovníci z Teen Challenge slavnostně předvedli nové prostory svého centra

31. 10. 2012
Goalball_1

Jak se hraje goalball ukázali jeho hráči na turnaji v ZŠ Chelčického

08. 11. 2012
Bez obrázku

Život s povodněmi

08. 11. 2012
Další zprávy
Login