Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Martina Pojarová

socioložka, spoluzakladatelka Nové Trojky

Vystudovaná socioložka spoluzaložila a úspěšně provozuje centrum Nová Trojka. To nabízí prostor pro volný čas nejen pro matky s dětmi, ale i pro tatínky a pro celé rodiny. Nabízí hudební, výtvarné, tělovýchovné i taneční kroužky pro děti i dospělé. Martina Pojarová se na Žižkov dostala vlastně náhodou. Před lety hledala kroužky pro syna a z Dejvic, kde žije, zabrousila až do Trojky. Toto kulturní centrum bylo záhy zrušeno, a tak vystudovaná socioložka spolu s dalšími matkami založila a úspěšně provozuje centrum Nová Trojka. To nabízí prostor pro volný čas nejen pro matky s dětmi, akce tu mají i pro tatínky a pro celé rodiny. Pořádá hudební, výtvarné, tělovýchovné i taneční kroužky pro děti od narození až po dospělé.

Sdílet:

Anežka Hesová

22. 06. 2010

Výpis všech článků

Další osobnosti v knize cti

Bez obrázku

Miroslav Tvrdek

19. 10. 2010
Bez obrázku

Jana Drexlerová

26. 10. 2010
Bez obrázku

Lubomír Novák

13. 04. 2011
Login