Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Martina Pojarová

socioložka, spoluzakladatelka Nové Trojky

Vystudovaná socioložka spoluzaložila a úspěšně provozuje centrum Nová Trojka. To nabízí prostor pro volný čas nejen pro matky s dětmi, ale i pro tatínky a pro celé rodiny. Nabízí hudební, výtvarné, tělovýchovné i taneční kroužky pro děti i dospělé. Martina Pojarová se na Žižkov dostala vlastně náhodou. Před lety hledala kroužky pro syna a z Dejvic, kde žije, zabrousila až do Trojky. Toto kulturní centrum bylo záhy zrušeno, a tak vystudovaná socioložka spolu s dalšími matkami založila a úspěšně provozuje centrum Nová Trojka. To nabízí prostor pro volný čas nejen pro matky s dětmi, akce tu mají i pro tatínky a pro celé rodiny. Pořádá hudební, výtvarné, tělovýchovné i taneční kroužky pro děti od narození až po dospělé.

Sdílet:

Anežka Hesová

22. 06. 2010

Výpis všech článků

Další osobnosti v knize cti

Bez obrázku

Miroslav Tvrdek

19. 10. 2010
Bez obrázku

Jana Drexlerová

26. 10. 2010
Bez obrázku

Lubomír Novák

13. 04. 2011
Login