Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Ve dnech státního svátku 5. 7. a 6. 7. 2026 bude opět možné ve fialových/smíšených parkovacích úsecích zaparkovat levněji

Maximální cena za každé započaté stání v délce nepřesahující 24 hodin bude v tomto období snížena na 40 Kč v 2. cenovém pásmu (od ulice Jana Želivského směrem do centra) a na 20 Kč ve 3. cenovém pásmu (od ulice Jana Želivského směrem z centra).

Parkování v modrých rezidenčních parkovacích úsecích zůstává beze změny – návštěvy mohou v modrých úsecích zaparkovat max. po dobu 3 hodin s využitím online platby.

Obdobný režim je ve dnech státního svátku 5. 7. a 6. 7. 2026 nastavený centrálně magistrátem hlavního města Prahy pro všechny městské části.

Více na parking.praha.eu

Sdílet:

Martin Šejnost

29. 06. 2026

Výpis všech článků

Další důležité informace

Bez obrázku

Volby do zastupitelstev obcí 2026: informace pro kandidující

Dnes
Bez obrázku

Upozornění na dopravní omezení v Křišťanově ulici v úseku Jičínská – Sudoměřská a na Olšanském nám. v prostoru parkoviště u zastávky BUS směr Flora

Dnes
Bez obrázku

Upozornění na úplnou uzavírku jižního ramene křižovatky Vlkova × Krásova a vyparkování části Vlkovy ulice v úseku od objektu 628/36 ke křižovatce s Krásovou

Dnes