Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Omezení na dětském hřišti na Vrchu sv. Kříže

Upozorňujeme na omezení provozu na dětském hřišti na Vrchu sv. Kříže. Z technických důvodů je od pondělí 18. 7. 2022 uzavřen vstup pod pergolu. Probíhá její demontáž, v prostoru hřiště se bude pohybovat technika a dělníci. Dbejte prosíme zvýšené opatrnosti. Děkujeme za pochopení.

Výpis všech článků

Další důležité informace

Bez obrázku

Vyhlášení dotačního Programu hl. m. Prahy v oblasti památkové péče na rok 2023

27. 07. 2022
Bez obrázku

Dopravní omezení v Prokopově, Chlumově, Rokycanově a Sabinově ulici a na Havlíčkově a Prokopově náměstí a okolí včetně úplné uzavírky Prokopova nám. a částečné uzavírky Rokycanovy ulice

02. 08. 2022
Bez obrázku

Dopravní omezení na Žižkově náměstí a v Křišťanově a Bořivojově ulici, včetně úplné uzavírky Žižkovo nám. (v úseku Křišťanova — Bořivojova)

05. 08. 2022
Login