Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Zveme vás na diskuzi o budoucnosti vzdělávání na Trojce

 29. května od 15:00 do 18:00 proběhne v Atriu na Žižkově v ulici Čajkovského 12 diskuzní setkání určené pro rodiče dětí, které navštěvují MŠ a ZŠ na Praze 3. 

Setkání je určeno nejen rodičům, ale také všem zájemcům o vzdělávání na Praze 3, kteří budou mít v pondělí 29. května možnost diskutovat se starostou MČ Praha 3 Michalem Vronským, dále s místostarostou pro školství Filipem Málkem a s řediteli MŠ a ZŠ o tom, co přinese projekt MAP Praha 3 úrovni vzdělání na Trojce. Součástí akce je výstava plánů na rozšíření kapacit ZŠ a MŠ a prezentace škol. Moderátorem diskuze bude Karel Gargulák. Projekt MAP Praha 3 je spolufinancován EU: CZ.02.3.68/0.0/0.0/20_082/0023049. 

Hlavním cílem projektu „MAP Praha 3 “ je zlepšení kvality předškolního a základního vzdělávání na území městské části Praha 3 prostřednictvím společného informování, vzdělávání a plánování partnerských aktivit pro následné společné řešení místně specifických problémů a potřeb.

Vstup je zdarma. 

Sdílet:

Vavřinec Novotný

12. 05. 2023

Login