Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Zkvalitnění řízení lidských zdrojů Úřadu městské části Praha 3

Optimalizace chodu úřadu a zefektivnění výkonu veřejné správy. To jsou hlavní cíle projektu „Zkvalitnění řízení lidských zdrojů Úřadu městské části Praha 3,“ který spustila žižkovská radnice.

Cílem projektu je řešit aktuální nedostatky v oblasti řízení lidských zdrojů, které mohou způsobovat netransparentní pracovní prostředí a mohou vést k demotivaci pracovního výkonu jednotlivých zaměstnanců. Úspěšná realizace aktivit projektu povede k posílení institucionální kapacity a efektivnosti výkonu územní veřejné správy a veřejných služeb na území Městské části Praha 3.

Projekt navazuje na zavedení modelu CAF (Common Assessment Framework), jehož aplikací přistoupilo v roce 2009 vedení úřadu k důkladnému hodnocení činností. Jedním z kritérií bylo též sebehodnocení řízení lidských zdrojů, díky němuž byly identifikovány nejen silné stránky, ale i nedostatky, jejichž odstraněním úřad vylepší pracovní podmínky pro své zaměstnance a celkovou úroveň služeb poskytovaných občanům.

Cíl bude realizován prostřednictvím podrobné analýzy současného stavu řízení lidských zdrojů, díky ní dojde k tvorbě nových metodik personální práce s využitím standardů personalistiky. Dílčím cílem je systemizace práce vedoucích zaměstnanců a jejich proškolení v inovačních metodách. Budou aplikovány nové metody hodnocení, řízení osobního rozvoje, odměňování a motivace zaměstnanců, bude vytvořen vzdělávací systém odpovídající potřebám efektivní veřejné správy. Realizace projektu povede ke zvýšení výkonnosti, kvality, efektivity a transparentnosti práce zaměstnanců.

Operační program „Lidské zdroje a zaměstnanost“
Reg.č.: CZ.1.04/4.1.01/57.00102
Výše dotace: 903 703,-- Kč
Zahájení: 1.10.2010
Doba trvání: 19 měsíců

 

Login