Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Den vědy na pražských vysokých školách

Další, v pořadí již čtvrtý, ročník akce Scientia Pragensis se bude konat již tradičně v poslední listopadový pátek 26. 11. 2010 opět v areálu VŠE v Praze.

Zájemci o vědu a zajímavé experimenty mohou zavítat v pátek 26. listopadu na Vysokou školu ekonomickou. Pět pražských vysokých škol – Česká zemědělská univerzita, České vysoké učení technické, Univerzita Karlova, Vysoká škola ekonomická a Vysoká škola chemicko-technologická představí na VŠE zajímavé pokusy, jejich výsledky a také výrobky studentů.

Návštěvníci budou mít možnost poslechnout si během celého dne řadu zajímavých přednášek na různá témata – od psychologie až po zajímavosti z průzkumu Karlova mostu.

Kdy:
26. 11. 2010, od 9:30 hod.

Kde:
Vysoká škola ekonomická
nám. W. Churchilla 4, Praha 3

Vstup zdarma

plakát

Login