Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Zapojte se do ankety: Koněvova, nebo Hartigova? 

31. května skončil průzkum ohledně možného přejmenování Koněvovy ulice, který se týkal pouze lidí s trvalým bydlištěm nebo provozovnou v ulici. Od 1. 6. do 10. 6. se ke stejné věci může vyjádřit každý, kdo na Praze 3 bydlí nebo působí.

Anketu najdete na: www.munipolis.cz/app/anketa/konevova

Za Váš vyjádřený názor děkujeme.

Průzkum v ulici Koněvova i anketa pro všechny, kdo na Praze 3 žijí či působí, byly od začátku plánovány jako sběr informací od občanů, jehož výsledky budou podkladem pro postoj zastupitelů Prahy 3 k možnému přejmenování Koněvovy ulice na červnovém zastupitelstvu (21. 6. 2022). Průzkum i anketa byly časově i komunikačně odděleny, aby nedocházelo ke zbytečným zmatkům.

Ačkoliv se Místopisná komise hl. města Prahy k přejmenování ulice vyslovila v březnu tohoto roku kladně, požádala Městskou část Praha 3 o stanovisko, než návrh pošle k rozhodnutí Radě hl. města Prahy. Postoj Zastupitelstva MČ Praha 3 je tak důležitý pro to, zda Místopisná komise Rady hl. m. Prahy nakonec přejmenování Radě hl. m. Prahy doporučí. Rada hl. m. Prahy je totiž orgánem, který o případném přejmenování ulice finálně rozhodne.

Login