Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Vyrazte se vykoupat na Pražačku na kole

Pravidelně každý třetí čtvrtek v měsíci v 18.00 hodin vyjíždí pražská cyklojízda z náměstí Jiřího z Poděbrad. Ve čtvrtek 16. srpna bude její trasa patřit pouze Žižkovu.

110633_43239_Velka_jarni_cyklojizda_2012_01.jpg

Cyklojízda zavede účastníky z náměstí Jiřího z Poděbrad po trase dlouhé necelých 12 kilometrů na venkovní koupaliště na Pražačce. Přestože trasa je volená tak, aby nebyla náročná a mohli se jí účastnit i děti a fyzicky méně zdatní lidé, regeneraci v bazénu jistě ocení každý.

Srpnová cyklojízda plní tradičně roli přípravy na Velkou podzimní cyklojízdu, která je součástí slavností Zažít město jinak a která se letos uskuteční v sobotu 22. září. Na čtvrteční cyklojízdě budou mít zájemci též možnost dozvědět se od členů sdružení Auto*Mat, které akci pořádá, aktuální novinky z příprav nebo se rovnou do nich zapojit.

Výpis všech článků

Další zprávy

vozickari_MG_7227

Vozíčkáři s olympioniky prověřili cestování Prahou

14. 08. 2012
Bez obrázku

Základní přehled změn v MHD

15. 08. 2012
radnice_005

Hledají se zájemci na pozici člena okrskové volební komise

21. 08. 2012
Další zprávy
Login