Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

V Hasičárně proběhlo komunitní dobrovolničení

Dům dětí a mládeže Ulita připravuje nové komunitní centrum v Hasičárně. Ve čtvrtek 13. června se tu sešli dobrovolníci, aby pomohli centrum nastartovat.

Celá akce trvala od 15.00 do 19.00 hodin, během kterých dobrovolníci pomáhali. Ulita jim ale také představila koncepci centra a ke konci si všichni včetně dětí, pro které tu byla připravená zábava, užili klidný podvečer s táborovým ohněm na zahradě.

Ulita má také nadále otevřený dotazník, pro vaše názory a potřeby. Pokud vám chybí některé komunitní aktivity, můžete zanechat svůj názor zde.  

Sdílet:

Mgr. Vendula Kryštofová

19. 06. 2024

Login